درباره ما

موسس پارادایس دکور

فردین عباسی، در سال 91 مجموعه پارادایس دکور را تأسیس کرد. چیزی که موجب شد او تصمیم بگیرد تا به‌عنوان کارآفرین در صنعت دکوراسیون داخلی وارد شود، تجربه‌ای بود که از سال 89 تا سال 91 به دست آورده بود.

او در آن مدت، به‌عنوان مجری نصب در پروژه‌های دکوراسیون داخلی کار می‌کرد و با تمام چالش‌ها و نیازهای صاحبان خانه‌ها، از نزدیک آشنا شد. فردین عباسی علاقه‌ی زیادی به ایده‌هایی داشت که هنوز در دکوراسیون داخلی آن زمان ارائه نشده بود و همین باعث شد تا تصمیم بگیرد، به‌عنوان مجری دکوراسیون داخلی در اراک و استان مرکزی، پارادایس دکور را تأسیس کند تا بتواند به مشتریان خود به‌روزترین ایده‌های دکوراسیون داخلی را ارائه دهد.

فردین-عباسی-پارادایس-دکوز

سوالاتی که اغلب از ما پرسیده می‌شود...؟

- برای ما خیلی مهم است، خانه‌مان دل‌باز و لوکس شود، می‌توانید این کار را برای ما انجام دهید؟

پارادایس دکور برای همین کار ساخته‌شده است. ما بیش از 7 سال است که مجری پروژه‌های دکوراسیون داخلی برای خانه‌های مسکونی، واحدهای تجاری و ادارات دولتی هستیم و تجربیاتی که در هر پروژه داشته‌ایم، به ما کمک می‌کند تا برای ساختمان شما بهترین ایده را پیدا کنیم تا علاوه بر اینکه آسایش و راحتی شمارا فراهم می‌کند، بسیار چشم‌نواز باشد تا نظر همه را به خود جلب کند.

در کنار آن، ما هرروز جدیدترین ایده‌های دکوراسیون داخلی را تحلیل می‌کنیم و از آن در پروژه‌های مشتریان خود استفاده می‌کنیم. با این کار مشتریان ما خیالشان راحت می‌شود که خانه‌ی آن‌ها بر طبق علم و هنر روز تغییر کرده است.

– قبلاً دکوراسیون خانه‌ی خود را عوض کرده‌ایم، اما از کیفیت راضی نبودیم، الآن چگونه می‌توانیم کیفیت کار شمارا باور کنیم؟

جواب این پرسش را بهتر است مشتریان قبلی ما بدهند. آن‌ها هستند که مشتریان جدیدی را به ما معرفی می‌کنند و به کسب‌وکار ما رونق می‌دهند. هرگز این اتفاق نمی‌افتاد، اگر ما فقط به سود خود فکر می‌کردیم. برای ما این مهم است که کیفیت کاره هر مشتری جوری باشد که او خودخواسته ما را به دیگران معرفی کند. علاوه بر آن تا زمانی که ما رضایت شمارا جلب نکنیم، کاره خود را تمام نمی‌کنیم.

کاغذ دیواری اراک
– شما برای کارتان چه مجوزهایی دریافت کرده‌اید؟

ما مجموعه خود را در سال 91 به ثبت رسمی رسانده ایم و مجوز فعالیت خود را از هیات عالی نظارت بر سازمان های صنفی کشور گرفته‌ایم. علاوه بر آن تمامی اعضای گروه ما گواهی‌نامه بین‌المللی برای مهارت‌های خود دریافت نموده‌اند.

که این باعث شده است بتوانیم اطمینان و اعتماد مشتریان خود را به دست آوریم و به آنها این تضمین را بدهیم که بهترین خدمات را به آنها ارائه خواهیم کرد.

– شما خدمات خود را در چه شهرهایی ارائه می‌دهید؟

پارادایس دکور مجری دکوراسیون داخلی در شهر اراک و سایر شهرهای استان مرکزی است. دکوراسیون داخلی در استان مرکزی می‌تواند شامل شهرهایی مانند خمین، دلیجان، تفرش، ساوه، محلات و کمیجان شود.

مجری دکوراسیون داخلی در اراک و استان مرکزی

خدمات پارادایس دکور

ما عاملیت فروش بهترین برندهای دکوراسیون داخلی هستیم و با یک گروه حرفه‌ای، نصب و اجرای آن‌ها برای شما انجام می‌دهیم. ما خدمات دکوراسیون داخلی را در شهر اراک و استان مرکزی، به همشهریان محترم خود ارائه می دهیم.