فروش دیوارپوش و سقف در اراک و استان مرکزی

دیوارپوش و سقف کاذب در اراک و استان مرکزی

فروش و نصب دیوارپوش و سقف کاذب در اراک و استان مرکزی توسط تیم با تجربه پارادایس دکور

فروش و نصب سقف کاذب در اراک

سقف کاذب، به‌عنوان پوششی برای سقف اصلی ساختمان محسوب می‌شود. سقف کاذب زیبایی خانه‌ی شمارا دوچندان می‌کند و هم‌چنین یک پوشش مناسب برای مخفی کردن سیم‌کشی‌ها و تأسیسات است.

از این سقف برای عایق کردن صدا و حرارت استفاده مخی شود و هم‌چنین زمانی که شما می‌خواهید نورپردازی ویژه‌ای را در اتاق خود اعمال کنید، از این سقف می‌توانید استفاده کنید.

شما می‌توانید از سقف کاذب برای تأکید روی بخشی از یک اتاق استفاده کنید، مثلاً جایی که میز ناهارخوری خود را قرار داده‌اید.

این سقف جایگزین خیلی خوبی برای گچ‌بری است و اجزای آن به‌صورت پیش‌ساخته در کارخانه تولید می‌شود. سقف کاذب از مصالح خیلی سبک ساخته می‌شود تا در هنگام وقوع زلزله، موجب خرابی نگردد.

فروش و نصب سقف کاذب آکوستیک

در این نوع سقف از ورقه‌های مقوایی فشرده استفاده می‌شود. ویژگی خیلی بارز سقف کاذب آکوستیک، این است که ضد حریق و ضد صدا است، سادگی مناسبی دارد و قیمت آن نیز کاملاً مناسب است.

از این نوع سقف معمولاً در ادارات و فروشگاه‌های تجاری استفاده می‌شود که میزان سروصدا در آن بالا است.

انتخاب و خرید سقف کاذب آکوستیک، نیاز به داشتن شناخت از انواع سقف‌های کاذب دارد، پارادایس دکور، به‌عنوان نماینده فروش سقف کاذب آکوستیک در اراک، علاوه بر مشاوره، پیشنهادهای بسیاری برای اجرای سقف فروشگاه و محل کاره شما دارد.

فروش و نصب سقف کاذب مجازی

 که به آن سقف کاذب آسمان مجازی نیز می‌گویند، اگر قبلاً از سقف کاذب استفاده کرده‌اید و بخش‌هایی تورفته در سقف ایجاد کرده‌اید که وسعت نسبتاً خوبی هم دارد، این سقف می‌تواند زیبایی دکور شمارا چند برابر کند.

اگر به داشتن یک‌خانه‌ی جذاب که آرامش شمارا افزایش دهد فکر می‌کنید، ما به شما طرح‌های مختلف آسمان مجازی در اراک را پیشنهاد می‌دهیم.

فروش و نصب دیوارپوش های Pvc

یک جایگزین مناسب برای مصالح ساختمانی قدیمی مثل سرامیک‌ها محسوب می‌شوند که معمولاً نیمی از دیوارها را با آن پوشش می‌دادند.

این مصالح سبک به‌حساب می‌آید که از اتلاف انرژی در خانه تا حد بسیاری جلوگیری می‌کند. قیمت آن‌ها بسیار ارزان‌تر از سایر مصالح تمام می‌شود و زیبایی خانه‌ی محل کاره شمارا دوچندان می‌کند.

تا حد زیادی هزینه‌های مربوط به زیبایی دکوراسیون داخلی، مانند رنگ‌آمیزی دیوارها، ترمیم و بازسازی دیوار را کاهش می‌دهد.

مسلماً انتخاب دیوار پوش pvc که کاملاً با دکور خانه‌ی شما هماهنگ باشد کاره آسانی نیست. به همین دلیل پارادایس دکور، علاوه بر ارائه یک آلبوم متفاوت از دیوار پوش‌های pvc در اراک، یک گروه نصب کننده متخصص نیز برای نصب و اجرای این دیوار پوش به شما ارائه می‌دهد.

همین الان با ما تماس بگیرید و علاوه بر مشاوره، از قیمت های اخیر کناف در اراک با خبر شوید.