فروش پرده و توری در اراک و استان مرکزی

انواع پرده و توری در اراک و استان مرکزی

فروش و نصب پرده و توری در اراک و استان مرکزی توسط تیم با تجربه پارادایس دکور

چگونه انتخاب مناسبی، در خرید پرده از اراک داشته باشیم؟

مهم‌ترین موضوعی که در هنگام خرید پرده باید به آن توجه کنید، هماهنگ بودن طرح پرده با دکوراسیون منزل یا دفتر شماست. اگر دکور خانه‌ی شما به‌صورت سلطنتی است بهتر است طرح پرده شما به‌صورت کلاسیک باشد و از طرح‌های کلاسیک در نوع پارچه آن استفاده‌شده باشد؛ اما اگر دکور خانه‌ی شما مدرن است، بهتر است از پرده‌های مدرن استفاده شود که در ادامه به آن می‌پردازیم. نکته مهم این است که همیشه قبل از خرید سری به سایت‌های فروش پرده بزنید و با ایده‌های انتخاب پرده برای دکوراسیون داخلی خانه‌ی خود باخبر شوید. وب‌سایت پارادایس دکور، ارائه‌دهنده انواع طرح‌های پرده‌در اراک است که محصولات خود را علاوه بر اراک به سایر شهرهای استان مرکزی نیز ارسال می‌کند.

فروش پرده ارسی در اراک و استان مرکزی

پرده ارسی تا حد زیادی از اتلاف انرژی جلوگیری می‌کند. خیلی از معماران و طراحان دکوراسیون داخلی باور دارند، پرده ارسی، شاهکارِ پرده‌های مدرن محسوب می‌شود.

جنس این پرده از پلی‌استر است. ضد گردوغبار است بنابراین لازم نیست هرروز آن‌ها تمیز کنید. میزان ورود نور به اتاق را می‌توانید خودتان کنترل کنید. این پرده مناسب خانه‌های مسکونی و دفاتر اداری است.

اگر دکوراسیون خانه‌ی شما مدرن است و به فکر خرید پرده ارسی هستید، پارادایس دکور انواع مختلف پرده‌های ارسی را به شما ارائه می‌دهد. برای خرید پرده ارسی در اراک کافی است روی دکمه‌ی تماس با ما کلیک کنید.

فروش پرده زبرا در اراک و استان مرکزی

جنس پرده زبرا از تور و پارچه است که به‌صورت راه‌راه در امتداد هم قرارگرفته‌اند. اگر جنس پرده ترک باشد، به دلیل نوع ساختی که دارد، شما می‌توانید سایه‌روشن نور را کنترل کنید.

این پرده تمامی قابلیت‌های پرده‌های توری، شید و کرکره‌ای را دارا است؛ و ازآنجایی‌که تنوع رنگ در آن بسیار است، می‌تواند دکوراسیون خانه‌ی شمارا واقعاً جذاب کند.

پرده‌های زبرا از 2 لایه تشکیل‌شده‌اند که شما می‌توانید با بالا و پایین کردن این دولایه نور را به صورتی که دلتان می‌خواهد کنترل کنید.

اگر تصمیم به خرید پرده زبرا در اراک رادارید، حتماً از شو روم پارادایس دکور دیدن کنید. پارادایس دکور، به شما بهترین و متنوع‌ترین پرده‌های زبرا در اراک را پیشنهاد می‌دهد.

فروش پرده کرکره چوبی در اراک

منظور از چوبی بودن پرده‌کرکره چوبی، جنس تیغه‌های مربوط به آن است. پرده‌کرکره چوبی یکی از خاص‌ترین پرده‌های موجود است چراکه می‌توانید میزان نور ورودی به اتاق را با آن کنترل کنید.

ویژگی بارز این پرده این است که به دلیل سادگی که دارد هیچ‌گاه دمدِ نمی‌شود؛ و در همه‌ی دوره‌ها یک پرده محبوب و لاکچری به‌حساب می‌آید.

فروش پرده پلیسه در اراک

یک پرده مدرن برای دکوراسیون‌های داخلی به‌حساب می‌آید؛ که نور را به‌صورت یکدست در محیط منتشر می‌کند. ازآنجایی‌که در معماری ایرانی از خطوط عمودی تا حد زیادی استفاده می‌شود این پرده با دارا بودن خطوط افقی می‌تواند هماهنگی بیشتری به فضا بدهد.

پرده پلیسه از جنس پلی‌استر است؛ و 100 درصد قابل شستشو است. در برابر گردوغبار و اشعه‌ی نوری مقاوم است.

اگر دکوراسیون خانه‌ی شما مدرن است و تصمیم گرفته‌اید برای خرید پرده پلیسه در اراک اقدام کنید، می‌توانید از گالری پارادایس دکور بازدید کنید تا با تنوع زیاد پرده پلیسه آشنا شوید.

همین الان با ما تماس بگیرید و علاوه بر مشاوره، از قیمت های اخیر پرده در اراک با خبر شوید.